شما در حال مشاهده هستید بهترین هدایای تبلیغاتی روز مرد | 5 مدل بینظیر هدایای روز مرد

بهترین هدایای تبلیغاتی روز مرد | 5 مدل بینظیر هدایای روز مرد

  • دسته‌بندی پست:مقالات
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه

 هدیه گرفتن از طرف هر شخصی که باشد، حس خوشایندی به همراه دارد. هدیه‌ دادن و هدیه گرفتن سبب انتقال احساس دوستی و ایجاد روابط پایدار می­ شود. برای هدیه‌ دادن می­ توان مناسب­ت های مختلفی را انتخاب کرد. هدیه‌ دادن در مناسب­ت های خاص رواج زیادی دارد. در این‌ بین یکی از بهترین مناسب­ت ها برای هدیه‌ دادن، روز مرد یا همان روز پدر است. این روز زمان مناسبی برای قدردانی از زحمات پدر محسوب می ­شود.

از طرفی دیگر کسب‌ و کارهای مختلف که قصد تبلیغ نام تجاری یا محصولات خود را دارند، می­توانند از این موقعیت ایجاد شده به نفع خود استفاده کنند. به بیانی بهتر روز پدر زمان مناسبی برای ارائه هدایای تبلیغاتی است. برای انتخاب هدایای تبلیغاتی روز مرد انتخاب­ های زیادی پیش رو دارید. اما توجه به نکات موجود در این زمینه سبب می ­شود تا هدایای تبلیغاتی انتخاب شده برای این مناسبت تأثیرگذاری بیشتری داشته باشند. در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد هدیه تبلیغاتی مناسب برای روز پدر می­پردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما همراه باشید.

هدایای تبلیغاتی روز مرد

 انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسبتی در مقایسه با سایر انواع هدیه تبلیغاتی از حساسیت بیشتری برخوردار است. زیرا این هدیه در مناسبت ویژه ­ای ارائه می‌ شود. در نتیجه برای افزایش تأثیرگذاری باید متناسب با مناسبت مورد نظر باشد.

ست تقویم ساعت مدران:

‏‏

اطلاع از تاریخ و زمان برای هر فرد لازم و ضروری است. این امر برای آقایان که کار اداری دارند، از اهمیت بیشتری برخوردار است. با درنظرگرفتن این موضوع می­ توان گفت: تقویم یک گزینه بسیار مناسب برای هدیه تبلیغاتی روز مرد است. اگر قصد هدیه‌دادن تقویم را دارید، پیشنهاد ما به شما انتخاب ست تقویم ساعت مدران از گروه هنری هادلین است. این ست زیبا شامل یک عدد ساعت رومیزی تبلیغاتی جدید، تقویم چوبی و پایه نگهدارنده می­شود. خوشبختانه قرارگرفتن تقویم و ساعت در کنار یکدیگر به کاربرد این ست زیبا افزوده است.

 از طرفی دیگر پایه نگهدارنده هم سبب شده تا این ست رومیزی باشد. در نتیجه آقایان به‌ راحتی می ­توانند آن را بر روی میز کار خود قرار داده و با نگاه‌کردن به آن ساعت و تاریخ را بدانند. از دیگر نکات مثبت این ست زیبا، می­توان به طراحی خاص آن اشاره کرد. تقویم این ست به‌گونه‌ای طراحی شده که ماه و روز را نشان می ­دهد. در نتیجه مختص به سال خاصی نبوده و برای چندین سال می ­توان از آن استفاده کرد. گروه هنری هادلین امکان حک لوگو یا نام تجاری کسب‌ و کار را هم بر روی این ست زیبا فراهم کرده است؛ بنابراین می­توانید لوگو کسب‌وکار خود را بر روی آن حک کرده و یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای روز پدر داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید هدایای تبلیغاتی روز کارگر به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

ست تعادلی خاص مروا:

‏‏

انواع هدایای تبلیغاتی گروه هنری هادلین علاوه بر داشتن تنوع بالا، بسیار متفاوت و جالب‌توجه هستند. در این‌ بین ست تعادلی خاص مروا به دلیل داشتن زیبایی ظاهری توجه افراد زیادی را به خود جلب می­کند و هدیه ای خاص برای روز مرد به شمار می رود. این ست زیبا از یک ساعت رومیزی تعادلی در کنار آینه رومیزی خاص تشکیل شده است. ساعت و آینه این ست با قرارگرفتن در نقطه تعادل به‌راحتی بر روی پایه نگهدارنده خود قرار می­ گیرند.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید هدایای تبلیغاتی خاص به هادلین مراجعه نمایید.

ست رومیزی دلسان:

‏‏

 پیشنهاد دیگر برای هدایای تبلیغاتی روز مرد، ست رومیزی دلسان است. این ست زیبا هم از یک ساعت رومیزی و جا خودکاری تشکیل شده است. خودکار را می­توان از کاربردی­ترین تجهیزات برای آقایان دانست؛ بنابراین گزینه مناسبی به عنوان هدیه‌ برای مرد محسوب می ­شود. این ست زیبای گروه هنری هادلین طراحی بسیار زیبا و شکیلی دارد. رومیزی بودن این ست هم به کاربرد بیشتر آن افزوده است. ارائه ست رومیزی دلسان به‌ عنوان هدیه تبلیغاتی در روز پدر، به دلیل کاربردی‌بودن، تأثیر زیادی در تبلیغات و افزایش بازاریابی برای کسب‌وکار شما خواهد داشت.

ست رومیزی آوای ایران:

‏‏

اگر به دنبال یک هدیه تبلیغاتی خاص و متفاوت هستید، ست رومیزی آوای ایران از گروه هنری هادلین می ­تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. این ست زیبا نمادی از فرهنگ و تاریخ ایران است و اتحاد مرد ایران را نشان می­دهد. این ست زیبا از تندیس کشور ایران در کنار هولدر موبایل تشکیل شده است. به‌راحتی بر روی میز قرار گرفته و به دلیل داشتن پایه نگهدارنده موبایل برای آقایان بسیار کاربردی محسوب می­ شود.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه به هادلین مراجعه نمایید.

تقویم بتنی آذین:

‏‏

برای افزایش تأثیرگذاری هدیه تبلیغاتی بهتر است هدیه­ ای انتخاب شود که علاوه بر کاربردی‌ بودن، زیبایی ظاهری هم داشته باشد. اگر به دنبال هدیهٔ مناسب برای روز پدر هستید که علاوه بر کاربردی‌ بودن، زیبا هم باشد، تقویم بتنی آذین بهترین گزینه برای شما محسوب می ­شود. این ست زیبا از یک گلدان، تقویم و پایه نگهدارنده تشکیل می­ شود. به دلیل داشتن پایه نگهدارنده یک ست رومیزی محسوب می ­شود. در نتیجه به‌ راحتی بر روی میز کار آقایان قرار گرفته و به دلیل داشتن تقویم کاربرد بالایی دارد.

 وجود گلدان در این ست به زیبایی آن افزوده است. خوشبختانه گلدان موجود در تقویم بتنی آذین کاربردی است و آن را تبذیل به یک هدیه سازمانی روز مرد کرده است. به این معنا که می­ توان گیاهان تزئینی کوچک نظیر انواع کاکتوس را در آن کاشت. هدیه‌ دادن گیاهان سبز حس دوستی شما را به اطرافیان نشان می­ دهد. از طرفی دیگر قرارگرفتن یک گلدان زیبا و سبز بر روی میز کار آقایان محیط اداری آنها را با نشاط می­ کند. به‌راحتی می­توان لوگو یا نام تجاری کسب‌وکار خود را بر روی پایه نگهدارنده این ست حک کنید. به‌ این‌ ترتیب یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای روز پدر دارید که منحصر به کسب‌ و کار شما می­ شود. هر شخصی که این ست زیبا را با نام تجاری شما ببیند، به معنای معرفی بیشتر کسب‌ و کار شما و افزایش بازاریابی است.

هدیه تبلیغاتی روز مرد و پدر

به‌ عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد هدایای تبلیغاتی روز مرد پرداختیم. برای انتخاب این هدایا انتخاب­ های زیادی پیش رو دارید. بهترین انتخاب، انتخابی است که با توجه‌ به سلیقه جامه هدف انتخاب شود؛ بنابراین اگر قصد دارید برای روز پدر هدیه تبلیغاتی تهیه کنید، بهتر است برای انتخاب ست مورد نظر سلیقه آقایان را در نظر داشته باشید. از طرفی دیگر کاربردی‌ بودن هدیه تبلیغاتی هم سبب جلب‌ توجه بیشتر و در نتیجه بازاریابی بیشتر خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم مقاله هدایای تبلیغاتی روز زن را مطالعه نمایید.

سوالات متداول:

بهترین هدایای تبلیغاتی روز مرد کدامند؟

ست تقویم ساعت مدران، ست تعادلی خاص مروا، ست رومیزی دلسان، ست رومیزی آوای ایران، تقویم بتنی آذین

هدیه تبلیغاتی روز مرد از کجا بخریم؟

از سایت هادلین می توانید بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب آقایان را با توجه به سلیقه آن ها خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید