هدایای مدیریتی

هدایایی از جنس خلاقیت و نوآوری...

هدایای مدیریتی

هدایای مدیریتی هدایای بسیار مهم و ارزشمندی هستند، زیرا مدیران شرکت‌ها که مخاطب اینگونه هدایا هستند افراد شاخص و ارزشمندی در فعالیت بیزینس‌ها می‌باشند. حساسیت کار مدیران به دلیل مسئولیت های بسیاری که دارند بسیار بیشتر از دیگر کارکنان و اعضای شرکت هاست، از این رو انتخاب هدیه مدیریتی نفیس یا ست مدیریتی نفیس و مناسب برای این افراد نیز از حساسیت بالایی برخوردار است. در اینجا سعی داریم با بیان برخی ویژگی‌ها و معرفی برخی محصولات هادلین شما را در انتخاب بهترین هدایای مدیریتی راهنمایی کنیم.

هدایای مدیریتی هدایایی برای افراد خاص

هدایای مدیریتی هدایای بسیار ارزشمندی هستند و برای دو قشر از افراد مرتبط با شرکت ها یا برند ها مورد استفاده قرار می گیرند:

هدایای مدیریتی درون سازمانی

اولین افرادی که هدیه مدیریتی می تواند برای آن ها تدارک دیده شود مدیران ارشد و مدیران داخلی یک شرکت یا مجموعه می باشند که به پاس قدردانی از زحمات ایشان انجام می شود. هدیه نفیس برای مدیران به خوبی می تواند حس با ارزشمند بودن را به مدیران مجموعه شما القا کند.

هدیه مدیریتی برون سازمانی

دیگر افرادی که هدیه مدیریتی می تواند برای ایشان تدارک دیده شود و بسیار با اهمیت است، ارائه هدایای تبلیغاتی مدیریتی به شرکای تجاری یا بهتر بگویم به مدیران ارشد شرکت های همکار، زیر مجموعه و به خصوص شرکت هایی که مشتریان اصلی محصولات و یا خدمات شما هستند. ارائه هدایای نفیس مدیریتی در این مورد بسیار حائز اهمیت و کلیدی می باشد، زیرا روشی بسیار موثر برای وفادارسازی یک شرکت یا مجموعه از طریق وفادارسازی مدیر یا مدیران آن شرکت که مصرف کننده محصولات یا خدمات شما هستند می باشد.

از طرفی این هدیه رسمی برای مدیر می تواند در برندینگ شما بسیار موثر واقع شود. فرض کنید هدیه‌ای خاص را به مدیری بلند پایه اهدا کرده اید و این هدیه مدیریتی خاص و خلاقانه روی میز آن مدیر جای گرفته است. کافی است به این مورد فکر کنید که چه افراد بلند پایه و ارزشمندی می توانند در مواجهه با آن هدیه و برند شما قرار بگیرند، تا به ارزش واقعی این هدایا در برندینگ پی ببرید.

ویژگی هدیه مدیریتی خوب

برای انتخاب هدیه مدیریتی ممکن است گزینه‌­های زیادی پیش رو داشته باشید. اما تمامی گزینه‌­ها انتخاب مناسبی برای هدایای مدیریتی نیستند. برای انتخاب این هدیه باید به جایگاه و سمت مدیریت توجه داشته باشید. این موضوع به‌درستی نشان‌دهنده اهمیت دقت در انتخاب هست؛ بنابراین هر هدیه‌­ای نمی‌­تواند گزینه مناسبی باشد. برای اینکه هدیه تبلیغاتی برای مدیران خاص و ماندگار باشد بهتر است به نکات انتخاب هدیه مدیریتی توجه داشته باشید. 

تناسب

یکی از مهم­ترین گزینه­‌ها رعایت تناسب برای انتخاب ست هدیه مدیریتی هست. به بیانی بهتر مدیریت سمت خاص با جایگاه ویژه‌­ای محسوب می­شود. مدیران معمولاً جایگاه رسمی دارند، در نتیجه هدیه انتخابی باید متناسب با این جایگاه بوده و تا حد امکان هدیه‌­ای را انتخاب کنید که ظاهری رسمی داشته باشد. به عنوان مثال بهترین گزینه برای ست هدیه مدیریتی می­‌تواند ست تقویم ساعت مدران از گروه هنری هادلین باشد. این ست زیبا شامل ساعت، تقویم و پایه نگهدارنده می­شود. طراحی زیبا و ظریف این ست سبب شده در عین زیبایی ظاهری رسمی داشته باشد؛ بنابراین اگر به دنبال یک هدیه رسمی هستید، این ست زیبا را از دست ندهید.

کاربرد

هدایای مدیریتی خاص ویژگی­‌های متمایزکننده‌ای دارند. یکی از این ویژگی­‌ها، کاربردی بودن هدیه هست. به منظور انتخاب هدیه تبلیغاتی برای مدیران توجه داشته باشید، زیبایی ظاهری هدیه مورد نظر بسیار مهم است، اما کاربردی بودن آن هم از اهمیت بالایی برخوردار است. وقتی هدیه انتخابی شما کاربردی باشد، مدیر همواره از آن استفاده می­‌کنند. در نتیجه در هر بار استفاده اینکه چه شخصی آن را اهدا کرده برای او یادآور می­‌شود. ست رومیزی دلسان می­تواند یک هدیه مدیریتی زیبا و البته کاربردی باشد. این ست زیبا یک ساعت رومیزی در کنار جا خودکاری را شامل می‌­شود. طراحی خاص و ویژه جا خودکاری آن را از سایر هدایای مدیریتی متمایز می­کند.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید پک هدایای سازمانی به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

توجه به مناسبت

هدیه دادن بدون دلیل زیبا هست، اما در بیشتر موارد افراد برای انتخاب هدیه مدیریتی مناسب­ت‌های خاصی را انتخاب می­‌کنند. اگر قصد دارید هدیه مورد نظر خود را برای مناسبت خاصی خریداری کنید، توجه به مناسبت مورد نظر و انتخاب هدیه بر اساس علت آن مناسبت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست. انتخاب یک مناسبت خاص برای هدیه دادن می‌­تواند هدیه شما را خاص و ویژه کند. ناگفته نماند در چنین شرایطی برای اینکه علت مناسبت شما فراموش نشود، بهتر است علت و مناسبت آن را به مخاطب خود توضیح دهید. همان گونه که گفتیم برای انتخاب هدیه مناسبی متناسب بودن هدیه با مناسبت مورد نظر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست. هدیه­‌ای را انتخاب کنید که به نوعی پیامی از مناسبت مورد نظر شما را به همراه داشته باشد.

توجه به خصوصیات فردی

مدیران همانند سایر اعضای شرکت یا مجموعه موردنظر علایق شخصی خود را دارند. یکی دیگر از نکات مهم برای انتخاب هدایای مناسب برای مدیریت توجه به سلیقه مدیر مورد نظر هست. برای رعایت این نکته در ابتدا در مورد علایق شخصی مدیر تحقیق کرده و سپس بر اساس این اطلاعات انتخاب خود را انجام دهید. توجه به این نکته سبب می­‌شود تا هدیه مدیریتی انتخابی شما بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. به عنوان مثال برخی از افراد علاقه زیادی به طبیعت، گل و گیاه دارند. برای این افراد هدیه گرفتن گل یا گیاه می­‌تواند خوشایند باشد.

در چنین مواردی تقویم بتنی آذین یک انتخاب هوشمندانه هست. این ست زیبا شامل تقویم، گلدان و پایه نگهدارنده می‌­شود. طراحی ظاهری این ست بسیار رسمی، در نتیجه مناسب برای مدیریت هست. شما می‌­توانید در گلدان این ست زیبا گیاه مورد علاقه خود را کاشته و آن را هدیه دهید. حضور تقویم در کنار گلدان به کاربرد این ست می­‌افزاید. ابعاد آن هم به‌گونه‌ای است که به راحتی بر روی میز مدیریت قرار می­گیرد. از طرفی دیگر گیاهان به تلطیف محیط کمک زیادی می­‌کنند. هدیه دادن گیاه به مدیریت می­‌تواند بهترین هدیه برای مدیران باشد و به محیط رسمی اتاق مدیریت نشاط ببخشد.

به طور کلی به توضیح بیشتر در مورد ویژگی­‌های انتخاب هدیه مدیریتی خود پرداختیم. توجه به این نکات و انتخاب کردن بر اساس آن به شما کمک می­‌کند بهترین انتخاب را داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم جهت استعلام قیمت هدایای مناسبتی به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

ست ساعت تقویم مدران

هدیه ای خاص و مدرن ...

انواع هدایای مدیریتی

هدایای مدیریتی عموما به صورت پک هدیه مدیریتی یا ست هدیه مدیریتی می‌باشند. 

ست هدیه مدیریتی

ست هدیه مدیریتی مرسوم ترین نوع هدایای مدیریتی هستند و به نوعی جزو هدایای لوکس مدیریتی به حساب می آیند و قصد داریم انواع ست هدیه مدیریتی را که برخی از آن‌ها جدید و نوظهور هستند را معرفی کنیم.

ست هدیه مدیریتی چرمی

ست چرمی را می توان یکی از هدایای مدیریتی لوکس دانست که از قیمت بالایی نیز برخوردارند. ست‌های چرمی برای مدیران داخلی هدیه ای مناسب هستند، اما بهتر است این هدیه را برای مدیران ارشد شرکای تجاری خود در نظر نگیرید، زیرا هدیه جذابی برای آن‌ها نخواهد بود.

ست هدیه مدیریتی چوبی

ست رومیزی مدیریتی چوبی یکی از آن هدایای جدید و زیبا می‌باشد که مطمئنا مدیران شرکت‌ها از داشتن آن‌ها لذت خواهند برد.

ست هدیه مدیریتی بتنی

یکی از جدیدترین انواع ست هدیه مدیریتی، ست رومیزی مدیریتی بتنی می‌باشد. در بین انواع ست مدیریتی، ست رومیزی بتنی مناسب ترین قیمت را دارا می‌باشد، از طرفی هدایای نوظهور، کمیاب و خاصی هستند که به ندرت در سایت‌های ایرانی یافت می‌شوند.

ست هدیه مدیریتی دیجیتال

ست هدیه مدیریتی دیجیتال نیز جزو هدایای مدیریتی خاص و جذاب به شمار می آیند که کاربری خوبی نیز دارند. اما مشکلی که عموما در این هدایا دیده می شود اورجینال نبودن محصولات دیجیتالی موجود دراین ست ها مانند: هدفون، پاوربانک و … می باشد. به خاطر داشته باشید که در خرید ست هدیه مدیریتی دیجیتال دقت بالایی به خرج دهید.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید هدایای تبلیغاتی خاص به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

ست تقویم تراریوم لارا

هدیه ای زیبا و چشم نواز ...

ست مدیریتی رومیزی

هدایای مدیریتی خاص

یکی دیگر از هدایا مدیریتی مناسب برای مدیران یا شرکای تجاری شرکت ها هدایای مدیریتی خاص هستند. ست مدیریتی و ارگانایزر رو میزی هدایای مدیریتی مرسوم و مناسبی هستند، اما اگر می خواهید پایتان را فراتر از تصور مخاطبانتان بگذارید، به دنبال هدایای مدیریتی خاص باشید.

هدایای مدیریتی خاص و کم یاب تصویری خارق‌العاده از برند و شخصیت شما در ذهن مخاطبانتان می سازد و مانند این می‌ماند که شما کاری را کرده‌اید که هیچکس دیگری به ذهنش خطور نکرده است. یعنی انتخاب یک هدیه مدیریتی خاص در مقابل هدایای مدیریتی روتین و مرسوم برای مخاطبانتان. برخی از این هدایای خاص را می توانید در کاتالوگ هدایای تبلیغاتی هادلین مشاهده کنید.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید هدایای نمایشگاهی به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

ست ساعت و گلدان تعادلی هادلین یکی از هدایای خاص مدیریتی می باشد که ارائه آن به هر مدیری نشانگر ذوق و خلاقیت شما در انتخاب هدیه و ارزشمندی ایشان می باشد

جاعودی خاص

جاعودی کوهستان

هدیه ای منحصر به فرد و خاص ...

سوالات متداول

کاتالوگ محصولات هادلین را می توانید به طور مستقیم از طریق سایت یا از طریق واتس اپ از همکاران ما دریافت نمایید

برای ثبت سفارش هدایای تبلیغاتی هادلین می توانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:
   تماس با هادلین: 02191306447  —  09197556989                                 واتس آپ: 09210209273

حداقل زمان تحویل سفارشات شما 7 روز کاری و حداکثر زمان 20 روز کاری می باشد