هدایای تبلیغاتی خاص

هادلین، هدایایی از جنس خلاقیت و نوآوری

تقویم بتنی هادلین

در گذشته بهترین هدایای تبلیغاتی هدایایی مانند: خودکار تبلیغاتی، ساعت دیواری تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی، سررسید تبلیغاتی و هدایایی از این دست بودند، اما امروزه طراحی و ساخت هدایای تبلیغاتی خاص رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته است و شاهد محصولات جذاب، خاص و کاربردی با متریال های جدیدی هستیم که گروه هنری هادلین یکی از پیشگامان این عرصه می باشد.

در ادامه برخی از این محصولات را به شما معرفی می کنیم و به سوالات شما در رابطه با هدایای تبلیغاتی هادلین و نحوه سفارش دهی پاسخ می دهیم

هدایای تبلیغاتی خاص

امروزه با گسترش روش های تبلیغاتی، هدایا تبلیغاتی جایگاه ویژه ای در بین روش های نوین تبلیغاتی پیدا کرده است، که به دلیل کم هزینه بودن و ماندگاری بسیار طولانی تر نسبت به روش های تبلیغاتی دیگر مورد توجه تمامی شرکت ها قرار گرفته است.

بسیاری هدایای تبلیغاتی خلاقانه و مینیمال را می پسندند، عده ای هدایای تبلیغاتی خاص لاکچری و لوکس را به کار می گیرند و بسیاری کاربردی بودن هدایا برایشان بسیار حائز اهمیت است و هدیه تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه را سفیر برند خود در کنار مشتریان می بینند از این رو برای انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب آشنایی با پرسونای مخاطبانتان کمک بسیار زیادی در انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی به شما و برند شما خواهد کرد.

بسیاری از شرکت ها در هنگام خرید هدایا تبلیغاتی برای سطوح مختلفی از مخاطبان خود به دنبال هدایای متفاوتی هستند، برای مثال: برای مدیران ارشد و یا شرکای تجاری خود به دنبال هدیه خاص تری هستند و برای برخی از مشتریان خود به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص ارزان و یا با قیمت مناسب تری هستند، که البته این ارزان بودن صرفا به معنی کم ارزش بودن اینگونه هدایا نمی باشد.

در چنین شرایطی مشاوره هدایای تبلیغاتی به شما کمک می کند تا مناسب ترین و بهترین هدایا را برای مشتریان و جامعه هدف خود انتخاب کنید.

هدیه تبلیغاتی

ست تقویم ساعت مدران

ست تبلیغاتی مدران، انتخابی شایسته...

انتخاب هدایای تبلیغاتی خاص:

از نظر ما 5 ویژگی اصلی را می توان به انواع هدایای تبلیغاتی خاص نسبت داد که ویژگی های مهم و حائز اهمیتی در انتخاب هدیه مناسب به شمار می آیند. وقتی از کادو تبلیغاتی خاص صحبت می کنیم عباراتی مانند: کمیاب بودن، منحصر به فرد بودن و جذاب بودن را در ذهنمان تداعی می کند. هدایای تبلیغاتی خاص هدایایی هستند که مخاطبان شما را به وجد می آورند.

هدایای خاص و جدید:

هدیه تبلیغاتی خاص جدید و نوین یکی از بهترین انتخاب ها برای هدیه تبلیغاتی می باشد. چرا؟
هدایای جدید و دیده نشده و یا کمتر دیده شده، از پتانسیل بسیار بالایی برای غافلگیری مخاطبان شما و به وجد آورن آن ها برخوردارند و همانطور که همه می دانیم، اولین ها بیشتر از هر کس دیگری در ذهن انسان ها باقی می مانند پس اولین هایی باشید که هدیه ای جدید و خاص را به مخاطبانشان هدیه می دهند، قبل از این که دیگران دست به کار شوند.

هدایای تبلیغاتی خاص کاربردی:

کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی ویژگی بسیار مهمی است، زیرا موجب ارتباطی مداوم و موثر بین مخاطب شما و هدیه ای که دریافت کرده است می گردد. این ارتباط مداوم دائما مخاطب شما را در مواجهه با برند شما قرار می دهد و این استفاده مداوم و موثر از هدیه شما حسی دلنشین و مثبت را در ناخودآگاه مخاطب شما ایجاد می کند و چه چیزی بهتر و فراتر از اینکه وارد ناخودآگاه مخاطب خود بشوید.

هدایای تبلیغاتی خاص کاربردی و جدید تاثیرگذاری بالایی دارند.

ست تبلیغاتی بتنی نولان

زیبایی منحصر به فرد بر روی میز مخاطبانتان...

ست تبلیغاتی رومیزی بتنی

هدایای خاص تبلیغاتی ماندگار:

ماندگار بودن کلمه ایست که زیبایی عجیب و دلنشینی را با خود به همراه دارد، هرچند نمی توان گفت کلمه مثبتیست اما بار معنایی مثبتی را با خود به همراه دارد. اگر بخواهیم ماندگار بودن را در هدایا تبلیغاتی جستجو کنیم، هدایایی که ماندگاری بالایی دارند پتانسیل این را دارند که ارتباطی چندین ساله و طولانی مدت با مخاطبان شما ایجاد کنند.
منظور از ماندگار بودن صرفا طول عمر محصول یا هدیه ای که ارائه می دهید نیست، بلکه با نگاهی هدفمند تر منظورمان طول عمر استفاده از آن هدیه می باشد.
برای مثال: خودکار تبلیغاتی یا سررسید تبلیغاتی با اینکه طول عمر بالایی دارند، اما اگر مورد استفاده قرار بگیرند طی چند ماه یا یکسال کنار گذاشته خواهند شد و از آن ها نمی توان به عنوان هدیه تبلیغاتی ماندگار یاد کرد، بالعکس اگر برای مثال شما یک گلدان تبلیغاتی خاص و زیبا به مخاطبانتان هدیه دهید، حتی با از بین رفتن گیاه نیز گلدان کارایی خود را از دست نمی دهد و گیاهی دیگر در آن جایگزین خواهد شد.

گلدان تبلیغاتی آجری

گلدان تبلیغاتی آراز

گلدان آجری آراز محصولی منحصر به فرد از هادلین...

سوالات متداول

کاتالوگ محصولات هادلین را می توانید به طور مستقیم از طریق سایت یا از طریق واتس اپ از همکاران ما دریافت نمایید

برای ثبت سفارش هدایای تبلیغاتی هادلین می توانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:
   تماس با هادلین: 02191306447  —  09197556989                                 واتس آپ: 09210209273

حداقل زمان تحویل سفارشات شما 7 روز کاری و حداکثر زمان 20 روز کاری می باشد