شما در حال مشاهده هستید سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی عید نوروز

سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی عید نوروز

 • دسته‌بندی پست:مقالات
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه

سازمان‌ ها یا کسب و کار‌های بزرگ و کوچک همه ساله نزدیک به عید نوروز، به اشکال مختلفی خود را برای ورود به سال جدید آماده می‌کنند. در این میان، آماده‌ سازی هدایای تبلیغاتی سازمانی عید نوروز یکی از اقدامات خاص مجموعه‌های کاری برای ورود به سال جدید می‌باشد. برند‌ها یا کسب و کار‌های مختلف این هدایای تبلیغاتی را که شامل محصولات مختلف می‌شود، به منظور ارائه به کارمندان، مدیران همکار یا بالا رده، مشتریان خاص و حتی رقبا آماده‌سازی می‌ کنند.

با استفاده از این هدایا شما می‌توانید از مشتریان یا کارمندانی که در طول یک سال کاری به شما و برندتان وفادار بوده‌اند، تقدیر و تشکر کنید و در ذهن آن‌ها دید مثبتی از خود را ایجاد نمایید. علاوه بر این، هدایای سازمانی ویژه عید نوروز می‌تواند به نوعی تبلیغ مجموعه شما باشد و در صورتی که بتوانید این محصولات را به صورت هوشمندانه انتخاب کنید، برند و حرفه شما به شکل مؤثری در ذهن افراد ماندگار خواهند شد.

با توجه به اینکه معمولاً هدایای سازمانی تبلیغاتی برای مناسبت‌های مختلف همچون عید نوروز، افتتاح پروژه جدید، سالگرد تأسیس شرکت و… به کارمندان و مخاطبان تقدیم شوند، در صورتی که شما قصد سفارش هدیه تبلیغاتی سازمانی عید نوروز را دارید و می‌خواهید طراحی و انتخاب این محصولات را به بهترین و معتبرترین شرکت تبلیغاتی بسپارید، در این مطلب همراه ما باشید تا مجموعه هدایای تبلیغاتی گروه هنری هادلین را به شما معرفی کنیم.

هدایای مدیریتی عید نوروز

برای سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی عید نوروز باید چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

هدایای سازمانی که توسط شرکت‌ ها یا سازمان‌ های مختلف به مدیران، همکاران درون سازمانی، کارمندان، همکاران برون سازمانی یا حتی مشتریان خاص ارائه می‌ شوند، معمولاً حالت رسمی دارند. این محصولات می‌ توانند باعث تشویق و تقدیر از همکاران، کارکنان و مشتریان شوند و برای سازمان مورد نظر وجهه مناسبی را به وجود آورند. هدایای سازمانی در واقع نوعی هدیه تبلیغاتی هستند که برای سازمان بازخورد‌های مثبت بسیاری را به ارمغان می‌ آورند و مزایای فراوانی دارند، از جمله اینکه:

 • نام برند سازمان در بین افراد بیشتر و بهتر شناخته می‌ شود.
 • باعث پیشبرد تجارت سازمان خواهد شد.
 • رابطه بین سازمان و مشتریان را بهبود می‌ بخشد.
 • باعث افزایش اعتماد به نفس کارکنان سازمان می‌ شود.

 

‏‏

 

به همین دلیل، بسیاری از سازمان‌ ها برای مناسبت‌ های خاص مثل تبریک عید نوروز به همکاران، کارمندان و مشتریان خاص خود هدایایی را تقدیم می‌کنند. اما برای اینکه هدایای سازمانی بتوانند تأثیر مثبتی بر روی مخاطبان داشته باشند، لازم است سازمان یا شرکت سفارش‌ دهنده این هدایا، در انتخاب محصولات مورد نظر نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانند نتیجه بهتری را از ارائه هدیه خود دریافت کنند. مهم‌ ترین نکاتی که لازم است هنگام سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی به آن‌ها توجه کنید، عبارت‌اند از:

 • هنگام سفارش هدایای سازمانی به موقعیت افراد توجه کنید.

یک هدیه مناسب باید با توجه به موقعیت اجتماعی فرد مورد نظر و همچنین میزان نزدیکی او با هدیه‌ دهنده انتخاب شود. به عنوان مثال، انتخاب یک هدیه سازمانی عید نوروز برای همکاری که تازه در سازمان استخدام شده است و روی او شناخت چندانی ندارید، با انتخاب هدیه برای همکار با سابقه‌ ای که با مدیران سازمان دوستی طولانی مدت دارد، کاملاً متفاوت است.

 • هنگام سفارش هدایای سازمانی جعبه‌ ای زیبا و مناسب را برای آن‌ ها در نظر بگیرید.

داشتن پکیج مناسب از جمله ویژگی‌ های مهم هر نوع هدیه‌ای چه سازمانی و چه غیرسازمانی، محسوب می‌شود، بنابراین بهتر است، هنگام سفارش و انتخاب هدایای سازمانی به خصوص هدایای مدیریتی عید نوروز به نوع پکیج و جعبه آن توجه کنید. البته می‌ توانید علاوه بر پکیج زیبا و شکیل، از یک روبان یا یک شاخه گل هم برای تزیین آن استفاده کنید که این کار هزینه چندانی را در پی نخواهد داشت، اما می‌ تواند بر ارزش هدیه بیفزاید و برای سازمان اثربخشی بیشتری را به همراه بیاورد.

 • هنگام سفارش هدایای سازمانی به مردانه یا زنانه بودن هدیه توجه کنید.

در صورتی که قصد سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی عید نوروز را برای مخاطبان خود دارید، به این نکته که قرار است هدیه به خانم یا آقا تقدیم شود هم توجه کنید. برای همکاران خانم می‌ توانید هدایایی را که بیشتر برای آن‌ها جنبه کاربردی داشته باشد، انتخاب کنید. برخی از ست‌ های تبلیغاتی مخصوص بانوان طراحی شده‌ اند، بنابراین برای همکاران خانم می‌ توانید ست‌ های مدیریتی مخصوص بانوان را انتخاب و سفارش دهید. معمولاً شرکت‌ های تبلیغاتی طراحی، محصولاتی را به عنوان هدایای سازمانی و تبلیغاتی به شما معرفی می‌کنند که جنبه اسپرت دارند و هم برای خانم‌ها و هم بر آقایان می‌ توانند کاربردی و مناسب باشند.

 • در هنگام سفارش هدایای سازمانی رعایت آداب مناسب به منظور ارائه هدیه را در نظر بگیرید.

در هنگام ارائه هدایای سازمانی، رعایت آداب مناسب را در نظر بگیرید. اگر می‌ خواهید برای مناسب خاصی مثلاً عید نوروز این هدایا را به مخاطبان خود ارائه دهید، بهتر است این کار دقیقاً روز مناسبت و با کمال احترام صورت گیرد. اگر هم امکان ارائه هدیه در روز مناسبت را ندارید، می‌توانید برای انجام این کار زمان مناسب‌ تری را در نظر بگیرید. در مورد مکان ارائه هدیه هم می‌ توانید در صورت امکان کارمندان یا همکاران خود را به محیط دیگری به غیر از سازمان دعوت کنید و سپس هدایا را به آن‌ ها تقدیم نمایید یا اینکه با کمال احترام این کار را در محیط کاری انجام دهید.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه به هادلین مراجعه نمایید.

 • هنگام سفارش هدایای سازمانی به تناسب خدمات شرکت با تبلیغات توجه کنید.

شاید متناسب بودن خدمات شرکت با تبلیغات برای مخاطبان شما اهمیت چندانی نداشته باشد، اما اگر شما هدیه باکیفیتی را انتخاب کنید که با خدمات سازمان یا شرکت شما همخوانی و هماهنگی لازم را نداشته باشد، در امر تبلیغات موفق نخواهید بود. به عنوان مثال، شما می‌ توانید یک ساعت دیواری زیبا را سفارش دهید که آرام شرکت در قسمتی از آن حک شده است، این هدیه مسلماً به خوبی برند شرکت شما را به مخاطبان هدف معرفی خواهد نمود؛

بنابراین بهتر است هنگام سفارش هدایای تبلیغاتی به خصوص هدایای مدیریتی عید نوروز، انتخاب هدیه را با توجه به نوع فعالیت شرکتتان انجام دهید تا ماندگاری بیشتری در ذهن افراد داشته باشد. البته می‌توانید به منظور تهیه هدایای تبلیغاتی سازمان برای مناسبت‌ های خاص با کارشناسان شرکت‌ های تبلیغاتی طراح همچون گروه هنری هادلین در ارتباط باشید و از تجربه آن‌ها بهره‌ مند شوید.

سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی عید نوروز

برای سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی عید نوروز، بهترین گزینه‌ ها شامل کدام موارد می‌ شوند؟

با توجه به اینکه معمولاً هدایای سازمانی و مدیریتی حالت رسمی دارند، بهتر است در هنگام سفارش آن‌ ها دقت زیادی به خرج دهید و محصولاتی را انتخاب کنید که برای مخاطبانتان مناسب و کاربردی باشند. به صورت کلی، بهترین گزینه‌ هایی را که می‌ توان در گروه هدایای سازمانی یا مدیریتی و اداری برای عید نوروز در نظر گرفت، شامل موارد زیر می‌ شوند:

 • ست چرمی یا کیف اداری
 • انواع تقویم‌ های رومیزی، دیواری و جیبی
 • جعبه‌ های پذیرایی
 • انواع لوازم التحریر مثل سررسید، روان‌ نویس، خودکار، دفترچه یادداشت یا کلاسور
 • انواع ماگ تبلیغاتی مثل ماگ هیتر دار، ماگ سرامیکی، ماگ درب دار، ماگ ساده یا تراول ماگ
 • دیوان اشعار شاعران بزرگ همچون دیوان سعدی، رباعیات خیام یا دیوان حافظ
 • انواع تابلو‌های هنری با نقش‌های سنتی
 • انواع لوازم الکترونیک مثل اسپیکر، پاوربانک، فلش مموری، هنذفری، شارژ فندکی، هدفون، هارد باکس، کابل چندمنظوره یا ماوس پد
 • هدایای خوراکی مثل بسته‌ های دمنوش، پکیج انواع آجیل یا بسته‌ های شکلات
 • انواع لوازم چرمی مثل کیف مدارک، کیف پول، جاسوئیچی، جاکارتی یا کمربند
 • صنایع دستی مثل شکلات خوری مسی، گلدان و بشقاب میناکاری، ترمه و…
 • مجسمه‌ های دکوری
 • و دیگر هدایای تبلیغاتی

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به راهنمای خرید هدایای سازمانی را حتما مطالعه نمایید.

شما می‌ توانید با توجه به مقدار بودجه اختصاصی سازمان خود برای سفارش و خرید هدیه، از بین موارد ذکر شده بهترین گزینه‌ ها را انتخاب کنید. در فروشگاه هادلین از لوازم التحریر گرفته تا لوازم الکترونیکی، ست‌ های مدیریتی رومیزی و همچنین هدایای خاص و خلاقانه موجود می‌باشد. شما می‌توانید هر نوع هدیه سازمانی، هدیه مدیریتی، هدیه نورزی اداری و انواع هدایای تبلیغاتی را برای مناسبت‌ های خاص از فروشگاه هدایای هادلین انتخاب کنید و آن‌ها را سفارش دهید. در صورت سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی یا اداری در مجموعه هادلین، هدایای سفارشی شما با حک و درج لوگو یا نام برندتان بر روی تک، تک هدایا به دست شما خواهید رسید تا آن‌ها را برای مناسبت‌های خاص به مخاطبانتان تقدیم کنید.

و در پایان؛ در خصوص سفارش هدایای مدیریتی عید نوروز یا هدایای تبلیغاتی سازمانی، برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین محصولات به منظور ارائه به همکاران، کارمندان یا مشتریان خاص، می‌توانید با کارشناسان و مشاوران گروه هنری هادلین در ارتباط باشید تا گزینه‌های خاص و کاربردی را به شما معرفی کنند.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید انواع هدایای تبلیغاتی خاص به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

سوالات متداول:

برای سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی عید نوروز باید چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

هنگام سفارش هدایای سازمانی به موقعیت افراد توجه کنید، هنگام سفارش هدایای سازمانی جعبه‌ ای زیبا و مناسب را برای آن‌ ها در نظر بگیرید، هنگام سفارش هدایای سازمانی به مردانه یا زنانه بودن هدیه توجه کنید، در هنگام سفارش هدایای سازمانی رعایت آداب مناسب به منظور ارائه هدیه را در نظر بگیرید و…

بهترین هدایای تبلیغاتی سازمانی عید نوروز کدامند؟

ست چرمی یا کیف اداری، انواع تقویم‌ های رومیزی، دیواری و جیبی، جعبه‌ های پذیرایی، انواع لوازم التحریر مثل سررسید، روان‌ نویس، خودکار، دفترچه، یادداشت یا کلاسور، انواع ماگ تبلیغاتی مثل ماگ هیتر دار، ماگ سرامیکی، ماگ درب دار، ماگ ساده یا تراول ماگ، دیوان اشعار شاعران بزرگ همچون، دیوان سعدی، رباعیات خیام یا دیوان حافظ، انواع تابلو‌های هنری با نقش‌های سنتی و…

پیشنهاد می کنیم جهت خرید هدایای تبلیغاتی عید نوروز به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید