شما در حال مشاهده هستید بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز برای افراد خاص

بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز برای افراد خاص

 • دسته‌بندی پست:مقالات
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه

هدیه تبلیغاتی، نامی که ممکن است شما هم آن را شنیده باشید. در خصوص این نوع هدیه باید گفت یکی از روش‌ های بازاریابی و شناساندن کسب و کار و نام تجاری آن به مخاطب محسوب می‌شود. بیشتر کسب و کارها برای جلب اعتماد و ایجاد یک رابطه دوستانه این هدیه را به کارمندان یا مشتری‌ ها اهدا می‌کنند. هدیه‌ دادن زمان خاصی ندارد، این قانون در مورد هدیه تبلیغاتی هم وجود دارد. با این وجود انتخاب زمان خاصی برای اهدای هدیه تبلیغاتی می‌تواند به ماندگاری بیشتر هدیه کمک کند.

مناسبت‌ ها و جشن‌ های زیادی هستند که می‌ توانند فرصت مناسبی برای هدیه دادن باشند. در این بین یکی از بهترین مناسبت‌ ها عید نوروز هست. نوروز، جشن باستانی که در بین ایرانیان جایگاه ویژه‌ای داشته و ایام آن به شادی سپری می‌شود. شما با کمی خلاقیت و ابتکار از این جشن باستانی می‌توانید به عنوان یک فرصت برای معرفی بیشتر کسب و کار خود استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز با ما همراه باشید.

نکات مهم برای انتخاب هدیه تبلیغاتی نوروزی

اصلی‌ ترین هدف انتخاب هدیه تبلیغاتی معرفی کسب و کار و تبلیغ آن هست؛ بنابراین برای انتخاب هدیه تبلیغاتی باید این هدف در نظر گرفته شود. از طرفی دیگر وقتی زمان خاصی مانند عید نوروز را برای هدیه تبلیغاتی انتخاب می‌کنید، این هدیه تبلیغاتی باید با دیگر انواع هدیه تفاوت‌هایی داشته باشد. تفاوت‌هایی که نشان‌دهنده مناسبت آن هستند. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد نکاتی می‌پردازیم که توجه به آنها سبب می‌ شود بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز را انتخاب کنید.

 • متناسب بودن هدیه عید نوروز
  هر مناسبت و جشنی نماد خاص خود را دارد. جشن عید نوروز هم از این قاعده مستثنی نبوده و آوردن اسم آن نمادهای خاصی را برای افراد یادآور می‌شود. به عنوان مثال سفره هفت‌سین، ماهی، تقویم و… نمادهای نشان‌دهنده فرارسیدن عید نوروز هستند. برای انتخاب هدیه تبلیغاتی نوروز بهتر است به این نکات توجه کرده و هدیه‌ای انتخاب کنید که نمایانگر نوروز باشد. به عنوان مثال تقویم بتنی آذین می‌تواند یک گزینه بسیار مناسب برای هدیه تبلیغاتی نوروز باشد.

بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز

این ست زیبا شامل گلدان، تقویم و پایه نگهدارنده است. نوروز شروع سال جدید هست و تقویم بهترین گزینه برای هدیه‌دادن در این ایام محسوب می‌شود. قرارگرفتن گلدان زیبا در کنار تقویم به کاربرد این ست زیبا می‌افزاید. درون گلدان می‌توانید گیاه بکارید و با هدیه دادن آن در شروع فصل بهار نوید سرسبزی طبیعت را بدهید. طراحی بیشتر تقویم‌ها به گونه‌ای هست که مخصوص یک سال خاص بوده و در پایان آن سال دیگر کاربردی ندارند. خوشبختانه گروه هنری هادلین به این نکته توجه داشته و بر این اساس تقویمی را طراحی کرده‌اند که شامل روز و ماه می‌ شود. در نتیجه هر ساله قابل استفاده بوده و بعد از پایان سال مورد نظر کاربرد این ست زیبا تمام نمی‌ شود.

پیشنهاد می کنیم انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه را جهت خرید در هادلین مشاهده نمایید.

 

‏‏

 

 • کاربردی بودن
  بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز، هدیه‌ ای است که کاربرد آن به عید نوروز ختم نشود و مخاطب بعد از پایان این ایام خاص هم بتواند از آن استفاده کند. کاربرد بیشتر هدیه تبلیغاتی به معنای استفاده بیشتر و در نتیجه بازدهی بالا هست. زیرا در هر بار استفاده به نوعی تبلیغ کسب و کار یا نام تجاری مورد نظر شما می‌شود. برای تحقق این هدف انتخاب ست تقویم ساعت مدران گزینه مناسبی است. این ست رومیزی زیبا شامل تقویم و ساعت تبلیغاتی می‌ شود. خوشبختانه طراحی این تقویم گروه هنری هادلین هم ویژه بوده و مختص به سال خاصی نیست، در نتیجه چندین سال می‌ توانید از آن استفاده کنید. از طرفی دیگر قرار گرفتن ساعت در کنار تقویم به کاربردی بودن این ست می‌ افزاید. هر شخصی در طول روز چندین بار تاریخ و ساعت را چک می‌ کند. این مورد به درستی نشان‌ دهنده کاربرد زیاد ست تقویم و ساعت مدران هست. طراحی رومیزی این ست زیبا آن را کاربردی‌تر می‌کند. افراد می‌توانند آن را در مکان‌های مختلف مثل خانه یا محل کار استفاده کنند.

هدیه تبلیغاتی عید نوروز

 • زیبایی
  عید نوروز نویدی از آمدن بهار و سرسبزی هست. به همین دلیل بهتر است هدایایی را انتخاب کنید که نمادی از طراوت و سرسبزی باشند. گلدان پایه‌ دار یونیک گزینه بسیار مناسبی است. این گلدان زیبا بر روی یک‌ پایه نگهدارنده قرار می‌گیرد. وجود این پایه نگهدارنده سبب شده تا گلدان به‌راحتی بر روی میز قرار گرفته و بتوان از آن برای مکان‌ های مختلف استفاده کرد. برای هدیه تبلیغاتی عید نوروز می‌توانید گلدان پایه‌ دار یونیک را انتخاب کرده و زیبایی این گلدان تبلیغاتی را با کاشت یک گیاه سبز و کوچک بیشتر کنید. حضور سبزه و گیاه در هر مکانی نشاط‌ آور هست. این انتخاب به ماندگاری هدیه تبلیغاتی شما کمک زیادی می‌کند.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی را نیز مطالعه بفرمایید.

 • مقرون به صرفه بودن هدایای تبلیغاتی نوروز
  بیشتر کسب و کارها به دنبال این هستند که با کمترین هزینه بتوانند بیشترین بازدهی را دریافت کنند. در زمینه تبلیغات برای تحقق این هدف هدیه تبلیغاتی یک گزینه بسیار مناسب هست، زیرا هدایای تبلیغاتی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و تأثیر زیادی در شناساندن کسب و کار یا نام تجاری مورد نظر دارند. برای اینکه هدیه تبلیغاتی شما اثرگذارتر باشد، می‌توانید لوگو یا نام برند تجاری خود را بر روی آن حک کنید. به این ترتیب یک هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد و شخصی سازی شده دارید که وجود آن در هر مکانی تبلیغی برای شما است.

پیشنهاد می کنیم انواع هدایای تبلیغاتی خاص را جهت خرید در هادلین مشاهده نمایید.

سخن پایانی

به‌ عنوان سخن پایانی باید گفت به توضیح بیشتر در مورد نکاتی پرداختیم که توجه به آنها سبب می‌شود بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز را انتخاب کنید. برای خرید هدیه تبلیغاتی روش‌های مختلفی وجود دارد. در این بین یکی از بهترین روش‌ ها خرید اینترنتی هست. خوشبختانه فروشگاه‌های آنلاین زیادی در زمینه فروش هدیه تبلیغاتی فعالیت دارند که یکی از بهترین‌ها سایت گروه هنری هادلین است. محصولات گروه هنری هادلین توسط تیمی متخصص تولید می‌شوند، این موضوع سبب شده تا هدایای تبلیغاتی هادلین زیبا و منحصر به فرد باشند.

سوالات متداول:

1- بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز چیست؟

تقویم بتنی آذین، ست رومیزی، گلدان پایه‌ دار یونیک و…

2- هنگام انتخاب هدیه تبلیغاتی عید نوروز به چه نکاتی باید توجه کرد؟

متناسب بودن هدیه تبلیغاتی، کاربردی بودن، زیبایی، مقرون به صرفه بودن

دیدگاهتان را بنویسید